Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet megoldani hogy cd...

Hogy lehet megoldani hogy cd nélkül is induljon a játék (Terrorist Takedown Háború Kolumbiában)?

Figyelt kérdés
Eredeti cd-ről másoltam fel a winchestere és telepítettem a játékot csak az a baj hogy már nincs meg a cd és így nem tudom elindítani a játékot.
2012. jan. 7. 15:55
 1/5 csacsi2 ***** válasza:

Keres hozzá nocd crack -et!

Amennyiben megvannak a játék cd -jének a fájljai akkor azt írd meg ISO -ba. (ISO = virtuális lemezkép amit virtuális meghajtó programok kezelnek, pl PowerISO) Majd az ISO -lesz a te lemezed amit csatlakoztatsz a programmal.

2012. jan. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és neroval is lehet isoba írni? és ha igen akkor hogy kell?
2012. jan. 7. 16:41
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

ezel a progamal megy cd nélkul is


használati utasítás

[link]

2012. jan. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 csacsi2 ***** válasza:

"ezel a progamal megy cd nélkul is"

Lemezkép nélkül is?!


""Nos Kedves Barátom, a helyzet a köv:

Ha elindítod a progit, ""

[link]


Kész az iso-d. Most ezt kell csatlakoztasd a virtuális meghajtóhoz ami a nero -ba na őőőőő Nero Image Drive -kezeli amennyiben a programmal fel lett telepítve.

Ad egy meghajtó betüjelet ha csatlakoztatod a lemezképet (mount-olod)és úgy kezeli mint a sima lemezt.


""3. A mountolás menete Nero ImageDrive segédprogrammal (az újabb Nero programcsomagok már nem tartalmazzák)

Ezzel a programmal csak az *.iso és *.nrg (a Nero saját képformátuma) képfájlokat lehet kezelni.

a.) Elindítjuk a Nero ImageDrive programot (ha ikonja nincs az asztalra húzva , keressük meg a Start-menüben):""


[link]

2012. jan. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 csacsi2 ***** válasza:

Kihagytam. Amennyiben nem találná meg a meghajtót (mert d: -röl lett telepítve és a lemezkép az E:) akkor telepítsd a játékot lemezképből.

Viszont nem tudom milyen programmal másoltad az eredeti játékot, lehet a biztonsági leírót nem másoltad merevlemezre (ez a játéklemez mélyebb rétegébe van írva, a sima másolás nem másolja le). Ezért szokták egyből iso formátumba másolni a játékokat pl.: GamesXcopy vagy DVD Drecrypter! Ebbben az esetben meg kell crack -eld, amit meg kell keress. Nagy valószinüséggel találsz a neten!


Én a helyedben nem szenvednék, megkeresném a játékot neten, majd a virtuális meghajtóval telepíteném (ha kell crack mellékelve szokott lenni), majd arról futtatnám a játékot!

2012. jan. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!