Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi annak a programnak a neve...

Mi annak a programnak a neve amivel rendes letöltést is tudok állitani ha berakom a linkjét?

Figyelt kérdés
Ugy értem pl:a torrent beraksz 1 letöltést és ha bezárod és újraelinditod akor nem szál el a letöltés és folytatja.nevet kérnék de ha lehet linket is.Előre is kösszönöm.
2009. máj. 23. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
GetRight, DAP... ezer ilyen proggah van.
2009. máj. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 wheeler ***** válasza:

hát lehet hogy nem erre gondoltál, ez nem torrent: DC++

[link]


egyébként szerintem a torrent még mindig megbízhatóbb, kezelhetőbb, és ellenőrizhetőbb, és az sem felejti el, hogy hol tartottál.

2009. máj. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 wheeler ***** válasza:
Ja, bocsi, látom nem erre gondoltál :).
2009. máj. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem erre a legjobb a FlashGet:

[link]

2009. máj. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ORBIT a legjobb ;)
2009. máj. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
u torrent 1.6.1 egyszerű Magyarnyelvű telepítés után adjál meg egy mappát ahová és ahonnan dolgozzon a beállítások menüpontjában találod meg. letöltése u torrent oldal
2009. máj. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az uTorrent kliens folytatja a letöltést...mit használsz te?
2009. máj. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem törrentet kérdesztem utólsó válaszoló mivel torrent letöltöm nekem is van és az lassan tölt és csak torrent letöltést visz(nekem)de a többi válaszbol megtutam amit kellet
2009. máj. 25. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!