Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik képszerkesztő lehet a...

Melyik képszerkesztő lehet a segítségemre, és pontosan hogyan kell használni?

Figyelt kérdés
Rólam készült képeken kivétel nélkül mind-mind karikás a szemem :S állítólag genetikailag, mert alszom rendesen, nem drogozom, a laborom is jó, szóval a szemem alatt sötét karika van :S a karácsonyi és szilveszteri képeket nem szeretném úgy elmenteni, hogy mindegyiken a szemem alatti karikák vonzzák a tekintetet. Melyik képszerkesztővel tudnék segíteni ezen a problémán? És pontosan hogyan? Kérem szépen azt, aki tudja, legyen oly kedves és írja le nekem! Előre is köszönöm szépen!
2012. jan. 3. 13:17
 1/4 Csak 1 GyK user válasza:

Adobe Photoshop, Artwaver, Microsoft Office 2007-es vagy 2010-es Picture Manager...


De azt pontosan nem tudom hogy kell, nyilván kontraszttal vagy fényerősséggel, de ebben se vagyok biztos

2012. jan. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A kontrasztozást ismerem, meg ilyen alap dolgokat tudok szerkeszteni, viszont azt, hogy csak a szem alatti részt, a karikákat tüntessem el, vagy színezzem át, azt már nem tudom sajna :(
2012. jan. 3. 13:23
 3/4 anonim ***** válasza:

PS:


ez azért így elég bonyolult, de kiindulásnak itt van ez:

[link]

2012. jan. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igyekszem átrágni magam rajta :)
2012. jan. 3. 13:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!