Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell képfájlt kiirni?...

Hogyan kell képfájlt kiirni? Boot DVD-hez!

Figyelt kérdés
van egy Windows 7 op rendszerem, ahol azt irják hogy irjam ki képfájlként! egy ISO állomány van, imgburn-al szeretném kiirni!
2012. jan. 2. 17:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Daemon Tools-t letöltöd, és megnyitod vele a .iso fájlt. Ez egy virtuális meghajtót hoz létre, mintha egy DVD-lejátszód lenne, csak a valóságban nincs. ÉS ezután DVD-másolással kiírod.
2012. jan. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 csacsi2 ***** válasza:

A lemezkép -fájl nem más mint maga a lemez egy keretben amit kezelnek a virtuális lemezmeghajtók. imgburn amit írsz az képes megnyitni és úgy kezelni, mintha meghajtóba tettél volna egy lemezt. Én a PowerIso -t használom erre a célra.

A lényege (amit nem értek) , hogy amit ki akarsz írni azt már valaki megtette lemezkép -be, ha jól csinálta, van egy boot lemezképed, amit csak ki kell írja abba a formába, ahogy el lett készítve a lemezkép.

2012. jan. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az ISO fájlt írd ki Clone Cd vel :)

hidd el működni fog :)

2012. jan. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
értem már:) köszönöm!
2012. jan. 2. 17:52
 5/10 anonim ***** válasza:
2 és 3 írja jól és amit az első írt azt FELEJTSD EL!!
2012. jan. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Illetve ha íróprogram DVD másolás funkciójával csinálod, akkor jó a dolog, de a daemonTools használata ebben az esetben teljesen felesleges. Simán kiírod az ISO-t egy íróprogival és kész...
2012. jan. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
de akkor csak egy sima iso fájl lesz a dvd-n.bootkor felismeri a gép?
2012. jan. 2. 20:36
 8/10 A kérdező kommentje:
most már rájötem, köszi:) CDBurnerXP volt a jó!
2012. jan. 2. 21:16
 9/10 anonim ***** válasza:
:) lényeg a lényeg.
2012. jan. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Azért ajánlottam a Daemon Tools-t, mert az jól jöhet később is, és nem kell minden sz@rt kiírogatnia.
2012. jan. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!