Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programot rakja rá még...

Milyen programot rakja rá még a gépemre hogy biztonságosabb legyen?

Figyelt kérdés
Nos van a gépemen a nod smart security meg Ccleaner és jelenleg ez tartja "rendben" a gépem.Viszont én még biztonságosabbá akarnám tenni mind vírustól, kémprogramoktól meg minden ilyentől. Mit ajánlotok mit tegyek még rá a nod és ccleaneren kívül?
2009. máj. 21. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Még 4-5 víruskeresőt és tűzfalat.

Avast, COMODO, Spyboot Search, AVG, Norton antivirus, ezeket feltételnül tedd még fel a gépedre.

2009. máj. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

nodot szedd le... amit ajánlok www.avast.hu

ez jó mindenre és ingyenes;)

2009. máj. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%

Ha azt akarod, hogy biztonságosabb legyen, cseréld le a Nod-ot. Ha nem cseréled, akkor nem kell más, a Smart Security-ben benne van minden (vírusírtó, tűzfal, kémprogramvédelem).


Mondjuk szubjektív, hogy kinek melyik a legjobb víruskereső... de többet ne tegyél fel, mert összevesznek...


Itt van egy összehasonlítás:

[link]

2009. máj. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat de... az avastot biztos nem rakom fel mert vannak vele rossz tapasztalataim ráadásul lassítsa is a gépet rendesen. Azt tudom hogy több virusírtó nem jó a gépen, de azért köszi a javaslatot.

Az összehasonlítást is köszönöm!


Igazából azt hittem hogy a nod nem elég ahhoz hogy nagyon jól védve legyen de ha elég akkor oké.


Mégegyszer kösz a válaszokat

2009. máj. 22. 19:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!