Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Microsoft Office 2010 adatfoly...

Microsoft Office 2010 adatfolyamos telepítés (védett), miért van ez?

Figyelt kérdés

Windows 7 operációs rendszerem van.

Minap észrevettem hogy van egy ien nevű "meghajtó" szerűség a sajátgépbe. Nem lehet kitörölni, semmitsem lehet vele tenni.

1. kérdés: Minek lett ott 1-ik napról a másikra?

2. kérdés: Mit csinál? Mi haszna van?

3. kérdés: Hogyan tudom eltüntetni?


2011. dec. 31. 08:54
 1/2 Pombe válasza:

Szervusz.


Felthetőleg telepítettél egy Office 2010-et egy olyan gépre, amelyen már volt előtelepített Microsoft Office Starter 2010. Ez tartalmaz egy olyan elemet, aminek a neve: Office Kattintásra szolgáltatás.


Erről bővebben itt olvashatsz:

[link]


Ha a 'Q' meghajtóra szükséged van, akkor a 'Programok és szolgáltatások' opcióban (Vezérlőpultban érhető el) ezt az Office Kattintásra szolgáltatást meg kell keresned, és el kell távolítanod.


Remélhetőleg ez segíteni fog a problémád megoldásában.

2012. aug. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Sziasztok! Engem az érdekelne, úgy hogyan került oda, hogy én nem telepítettem másik Office-t? Jó nekem ez a Starter, mást úgyse használok, csak a Wordöt, a .ppt fájlokhoz meg letöltöttem PowePoint Megjelenítőt, így pont megfelelne, viszont engem is zavar, hogy egyszer csak ott lett. És azóta lassabban is dolgozik a Word.
2013. febr. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!