Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kell konvertálni, és...

Hogy kell konvertálni, és egyáltalán mi az?

Figyelt kérdés
Windows movie makert használok,és már szépszámú igényes munkám összegyűlt amikor rájöttem,hogy nem tudom felrakni youtubera mert használhatatlan formátumban mentette el az összeset.Erre valaki azt mondta konvertálni kell.Az az hogy egy jobb fájltipusra átirtni,de hogyan és milyen programmal?
2011. dec. 29. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Az amikor egy másik fájltípusra átalakítod. Például a WMV-ből csinálsz AVI-t. Format factoryval könnyen és gyorsan el lehet végezni. De vannak más konvertáló programok is.
2011. dec. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen formátumban is vannak a műveid. Mert ha projektfájlban akkor a konvertálás már nem is fog menni. Vissza kell töltened a Movie Makerbe és ott elmenteni valami értelmes formátumba és kész is van. Mondjuk (MPEG,AVI)
2011. dec. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
MSWMM ..ezt még a windows media player se játssza le. És hogy mentsem el más formátumban??
2011. dec. 29. 15:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Bizony ez a projektfájl. Ezt semmi nem játsza le és nem konvertálja át. Fentebb leírtam a megoldást...
2011. dec. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!