Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Audacityvel hogy vegyem fel a...

Audacityvel hogy vegyem fel a hangom mikrofonon keresztül?

Figyelt kérdés
Vagy más ötlet, program, lehetőség erre?
2009. máj. 20. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem alapból van mikrofon a gépemen. Az Audában beállítom a "Mikrofont" és ha beszélek szépen felveszi. Ha pl zenét szeretnél a netről, akkor "vonalbemenat"-re kell állítani.(sztereóra kell állítani a beállításoknál) Viszont a felvétel wav-ban lesz vagy így mented, vagy lame_enc-dal tudod mp3-ba. Van viszont egy kis ügyes kis zenelejátszó, az AIMP, amivel egyből mp3-ba menthetsz...ha akarsz.
2009. máj. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem értem amit mondasz. Kérlek magyarázd el részletesen, audacityvel hogyan vehetem fel a hangom! Ugyanis "mikrofon" ilyen nincs rajta!
2009. máj. 21. 10:21
 3/8 anonim ***** válasza:

Vannak a nagy kerek gombok 6 db(balra, lejátszás, szünet...stb) jobbra a legutolsó>>>végére ugrik<<< alatt közvetlenül van egy lenyitható menü. Ott lehet választani

telefonvonal, mikrofon, vonalbemenet,zenei cd..stb. Én ezt a kettőt használtam eddig...mikrofon, és sztereó keverő (bocs nem vonalbemenet). Mikrofon nekem beépített van...neked?

2009. máj. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen látom ezt a legördíthető menüt, de nekem elvan szürkülve, vagyis nem tudom legördíteni, próbáltam már mindent nyomkodni, hátha valaminek a hatására "megnyílik" de sajnos nem!

Nekem asztali mikrofonom van aminek a rózsaszín végét a gépház hátuljába kell bedugni!

2009. máj. 21. 20:42
 5/8 anonim ***** válasza:

Nézd meg a >>>Start/Vezpult/Hangok és audió eszközök<<<-nél a füleken belül, hogy minden OK-e? Az Audio fülön aktívak-e a lenyitható menük(hanglejátszás, hangrögzítés). Illetve nézz körbe az Eszközkezelőben nincsenek-e sárga kérdőjelek.

Nekem auda település után minden klappolt, de nálam minden beépített(laptop).

2009. máj. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amúgy egy jó oldal [link]
2009. máj. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 altrifla ***** válasza:

Hi!

Kissé régi a téma, de hátha.

Találtál módot a szürkület eltávolításához és a menü legördítéséhez? (stereo, vonal, mic.)

Ha igen, akkor mi volt a gond?

(Már 3 napja ue-zel szenvedek.)

Köszi.

2010. dec. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szevasz!

Azóta én is megismertem ezt a gondot...vettem egy új lapost. Azon ugyanígy - szürkén - voltak ezek az opciók. A hangkártya drivere a ludas, nem tartalmazza ezeket a lehetőségeket, hiába gyáriak...

Ezt a programot találtam, ezzel ismét tudtam rögzíteni a hangkártyán átfolyó jelet:

[link]

A virtuális driver a megoldás nyitja...szépen müxik...

BUÉK

2010. dec. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!