Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért ír ki hibát a Team...

Miért ír ki hibát a Team Fortress 2 amikor tölt?

Figyelt kérdés

Tegnap letöltöttem a Team Fortress 2-őt a Steam-en keresztül és játszani szerettem volna, de mikor a töltés az "Erőforrások Inicializálása"-hoz ér akkor a hl2.exe egy appcrash-el kilép. Próbáltam már mindent: grafikát lejjebb szedtem, a hang beállításoknál a driver-ben állítgattam a minőséget, újraindítottam vagy ötször a gépet de minig ezt csinálja, mindegy hogy a gyakorló páját tölti vagy multi-ban szeretnék játszani.

A konfigom:

AMD Phenom II 955 x4 BE

2 x 1GB Kingmax 1333 DDR3 + 1 x 2Gb Kingmax 1333 DDR3

Sapphire HD 5770 1Gb GDDR5 Vapor-X - Catalyst 11.12

ASUS M4A785TD-V EVO U3S6

Windolws 7 Professional SP1 X64 a legújabb Windows Update Frissítésekkel együtt

A hang az alaplapra integrált VIA HD Audio

Próbálgattam mindet, a többi steam-es játék megy csak ez nem akar. Próbáltam azt is hogy minden felesleges folyamatot bezártam, de így sem ment.

Ha tudtok valami megoldást írjátok meg létszi!


2011. dec. 23. 18:21
 1/1 anonim válasza:
Lépj ki steamból.A steam könyvtárban nyisd meg a bin mappát és törölj ki mindent (mindent) belőle.Tehát lesz egy üres bin mappád.Majd a tf2 könyvtárában is ugyanúgy a bin mappával.Indíts el a steamet.Mivel hiányoznak a fájlok, frissíteni fogja a játékot és magát is a steam.Ez megoldotta nálam a bajt.
2012. márc. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!