Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám törölni a Comodo-t?

Altrifla kérdése:

Hogyan tudnám törölni a Comodo-t?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Uninstalláltam a Comodo tűzfalamat. [link]


Kitakarítottam utánna, a pc-t újraindítottam.

[link]


Még is van 1 nyominger folyamat amit nem tudok leállítani, így a telepítési mappából törölni sem.

[link]


[link]


Tudna valaki segíteni?

Köszönöm.


2011. dec. 20. 04:20
 1/6 csacsi2 ***** válasza:

A your uninstaller nem tekerította ki. A comodo mappája nem lett törölve benne a cmdagent és a szolgáltatásokban is benne maradt, sőt az automatikus indításokban is. Szóval nincs levakarva.

szóval először is törölnöd kell a cmdagent et.Ezt csökkentett módban tudod megtenni.Attól még ott marad minden bejegyzés. Szóval a Your uninstaller egy ratyi, mellesleg az is olyan amit nehéz levakarni.

Én a total uninstaller -t használom, bevált! A bejegyzések törlése, mint pl.: szolgáltatások törlése, regisztrációs bejegyzések tisztítása erre a legjobb a jv16 Powertools.

hosszú lesz!

először is kezdjük a legegyszerűbbnél. Keress rá és töltsd le a CIS Clean-up Tool -t és próbáld meg azzal levakarni.

Manuálisan (Total uninstall)

[link]

következő mappák törlése:

C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Comodo

C:\Documents and Settings\All Users\Start Menu\Programs\COMODO

C:\WINDOWS\Installer\{FD8E178D-8B4E-42DA-B434-EFF270329B1C}

(programmappa) I:\Program Files\COMODO


Fájlok:

C:\WINDOWS\system32\guard32.dll

C:\WINDOWS\system32\Drivers\cmdGuard.sys


Mivel fut a cmdagent.exe nem fogod tudni törölni az összes mappát, ezért indítsd csökkentett módban a gépet (indításkor F8 nyomogat).

A regisztrációs bejegyzések rengeteg van nem írom le , de a total uninstallal meg tudod nézni.Futtasd a jvt16 -ot!


Először is törölnöd kell a szolgáltatásokból.:

[link]

JV16Power tools

//System tools//

Service manager- megkeresed a Comodo... majd remove

(ezt a registry -ben a Sajátgép\HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services -nél találod)

Majd

startup manager -megkeresed és törlöd onnan is.

(én startup managert (startup faster -t használok nekem ott van.)

Azután

//registry tools//

registry cleaner

Futtatsz egy registry cleanert (jv16 a legjobb tapasztalataim szerint)

[link]


Figyelmedbe ajánlom a Windows Installer CleanUp Utility -t amit a widows -os uninstaller hibájára fejlesztettek ki.Ez az installált programok bejegyzéseit törli ki uninstall után, tehát NEM uninstallál, csak kitörli a bejegyzéseket, fájlokat NEM töröl! Ez akkor hasznos ha valamiért nem enged telepíteni egy programot!

[link]


más egyenlőre nem jut eszembe, sok sikert!

2011. dec. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

a CMD nem a comodo jelzése! a comodo jelzése CSI.

a cmd fontos file,nem ajánlatos kitörölni!

2011. dec. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 csacsi2 ***** válasza:

Te meg miről beszélsz??? CMD az a parancsor, de ki beszélt a cmd.exe törléséről?!

cmdagent -szolgáltatásról van szó, ami a comodo szolgáltatása, amit nem tud törölni, mert automatikusan indul a vindows indításakor!

2011. dec. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 csacsi2 ***** válasza:
Amúgy meg CIS (Comodo Internet Security)...
2011. dec. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a részletes, szakszerű választ csacsi2.

A privátot is.

De még mielőtt megnéztem volna őket, mérgemben újraraktam az op. rendszert.

A comodoval nem akarok többet találkozni.

Azért még 1x köszönöm.

2011. dec. 23. 09:28
 6/6 csacsi2 ***** válasza:
Nincs mit. Sajnos vannak nehezen levakarható programok, szinte az összes vírusírtó! Az F-secure még levakarhatatlan.Az eljárás hasonló. Használj (még az elején jó uninstall programot (uninstall tool, Total uninstall) Én Eset Smart Security -t használom , nekem bevált!
2011. dec. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!