Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Naruto shiipuuden gekitou...

Naruto shiipuuden gekitou ninja taisen telepités? (naruto planet)

Figyelt kérdés
Letöltöttem gépre a naruto shippuuden gekitou ninja taisen-t és felis telepitettem rendbe van csak nem tudom hogy inditsam el, mert elvileg PC-s deha rámegyek az ikonra behoz delphin 2.0-ás ablakot ami tudtottam emulátor majd rámegyek az openra kiválasztom a "narutoplanet_ru.gcz fájlt és kijön 1 nagy fekete ablak és utána ezt irja ki... "could not copy sys/wii/setting-usa.txt to./user/wii//title/00001/00002/data/setting.txt
2011. dec. 19. 18:46
 1/4 Forrest014 válasza:
ISO fájl volt, amit telepítettél? Azt Daemon Tools-szal érdemes telepíteni. Crackelted a játékot? Vagy hoztál létre virtuális meghajtót, amivel meg tudod nyitni az eredeti telepítőfájlt? Várom a válaszaidat, én is le fogom tölteni. :)
2011. dec. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát nemcsináltam vele semmitse xD énis várom a válaszod hogy neked sikerült e és hogy hogyan csináltad remélem irsz:)
2011. dec. 20. 17:42
 3/4 Forrest014 válasza:
Úgy vélem, azért nem sikerült feltelepíteni, mert ezt a játékot nem PC-re, hanem Nintendo Wii-re adták ki. Vannak, akik megpróbálják meghackelni, aztán feltöltik a netre, de mivel nem értenek hozzá, így az eredmény egy hibás program. Egyébként én így jártam a Naruto Ultimate Ninja 5-tel is. Feltelepítettem, de nem indult. Aztán más fórumokon utánanéztem, és ott azt írták, hogy az újabb Naruto játékokat nem éri meg nekik PC-re kiadni, ezért nem is cselekednek így. Elég nagy szemétség, mert nem mindenkinek van Nintendo, PS vagy X-Box. De hát ez van.
2012. jan. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
uhhh hát ez nagy szemétség:s pedig youtubon láttam pár narutos játékot és olyan jó,tehát akkor venni kell 1 ps2-et ha akarok vele játszani:D
2012. jan. 8. 16:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!