Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom gyorsítani a...

Hogy tudom gyorsítani a torrentes letöltést?

Figyelt kérdés
pl feltöltés korlátozás vagy sávszélesség kiosztást magasra vagy alacsonyra veszem?
2011. dec. 19. 16:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem fogja látványosan megdobni egyik sem. Ha van elég feltöltő, és annak van szabad sávszélessége az kapcsolódni fog rád. Nem törvényszerű, hogy te mindig a maximális sebességgel tudsz tölteni, torrentnél pedig sok olyan dolog befolyásolja amit nem tudsz felülbírálni.
2011. dec. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Fizess elő gyorsabb netre, vagy keress olyan torrenteket, amiket seedelnek is,

amúgy meg reklám:

2011. dec. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
bocs lassú voltam
2011. dec. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

sávszél kiosztásnak csak akkor van haszna, ha a saját sávszéledet teljesen kihasználod. ilyenkor a prioritási lista elején állóknak nagyobb sávszélszeletet biztosít (a lista többi lakójának rovására), amennyiben szükségük van rá.

viszont arra, hogy mondjuk a 10 megás nettel töltesz valamit 100k-val, és ezt szeretnéd gyorsítani, azt nem tudod megcsinálni

2011. dec. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha elég nagy neted van felesleges.

Enyém 10Mbit tehát 1.2Mb-al jön le és ez mindég így van és ez már nem rossz azé (nekem spec), ha a kliens alapbeállításon van akkor fullon kell jönnie, minden a netedtől függ.

2011. dec. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 csacsi2 ***** válasza:
2011. dec. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 csacsi2 ***** válasza:
"minden a netedtől függ." Ez így nem igaz! Az biztos hogy kell egy jó net, de az operációs rendszert is fel kell készíteni! Pl kevés az XP és a Vista 10 nyitott félkapcsolata. A Csomagütemező is alapból lefoglal 20% -ot a sávszélességből. Amennyiben töredezett a lemez lassaban ír és olvas. Mellette más netes alkalmazás si fut akkor jó ha annak van nagyobb prioritása ami fontos. A rosz ping is lassít. Ha nincs nyitva a port a fele torrentezőhöz nem tudsz csatlakozni. és még sorolhatnám!
2011. dec. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
5 megás a netem töltök 600Kb-val és azt a 20%-ot már töröltem am. köszi mindenkinek
2011. dec. 20. 18:40
 9/11 csacsi2 ***** válasza:

Azért ezt se hagyd figyelmen kívül!

A 2-es szervizcsomagban (tól) bevezetett új tcp/ip.sys.rendszer fájl másodpercenként 10 félig nyitott egyidejű kapcsolatot engedélyez, ezt túllépve DoS támadásnak érzékeli és lekorlátozza netet!!!

2011. dec. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
oké és ez mit jelent?
2011. dec. 21. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!