Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem megy a hamachi?!

Miért nem megy a hamachi?!

Figyelt kérdés
üdv! az lenne a kérdésem, van a hamachi progi, miután feltelepített, bekapcsolnám de azt írja ki hogy " A közvetítő szerver elutasította a kapcsolódási igényét. " tehát minden más lehetőség elvan szürkülve, csak a beállítások nem.. de a proginak legfölső sorába már van egy számsor.. és telepítés után se jelent meg a hálózati beállítás panel ahol meglehet adni a hálózati nevet meg egyebet.. újratelepítettem, akkor is ugyanez volt, frissítettem új verziót akkor is.. de régen használtam, és teljesen jól működött.. most nem értem mi a probléma.
2011. dec. 17. 17:14
 1/1 anonim válasza:
Hello! én nekem sem ment a hamachi és nem is tudtam elindítani. Nekem is ugyan ezt írta ki. De épp az imént próbáltam meg megcsinálni és sikerült is. Ha win7-ed van keresd meg a LogMein Hamachi mappát azon belül az "uninstall" nevű ,fájt' miután ez megvan, kiugrik egy telepítő varázsló ablak amiben ki tudsz pipálni egy lehetőséget. azt kipipálod és uninstallálod a programot. majd ismételten letöltöd telepíted és újra menni fog.
2012. dec. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!