Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programokat, kiegészítő...

Milyen programokat, kiegészítőket telepítsek?

Figyelt kérdés
Tegnap este telepítettem az XP professionalt.A vírus irtón,és a vlc-n kívül nincs rajta semmi,a frissítéseket megcsináltam,de olyan lassú,h perceket várok mire betölt egy oldalt.Milyen kiegészítőket,programokat telepítsek,h megszünj9n a probléma,és megfelelően működjön?
2011. dec. 16. 09:12
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
igen,lejátsza,de hangja az itt sincs
2011. dec. 18. 18:28
 12/15 anonim ***** válasza:
Reseteld le a biost !! ha igy sem akkor vagy rossz a hangkártya vagy valami nem stim
2011. dec. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Egy biosz frissítőt telepítettem,amiben az audionál a soft v90 voice kihangosító modemnél, piros x van amit nem enged frissíteni,csak,ha előfizetek,ingyenest meg vhogy nem találok,v olyan lehetőséget,h frissítse az elavultakat bios-on belül,nem 1 mai db az alaplap,és nem tudom hol keressem az ilyen régebbi drivereket hozzá
2011. dec. 18. 22:34
 14/15 anonim ***** válasza:
Semmi köze a hangkártyához :)
2011. dec. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
akkor nem tudom,h hol keressem a problémát,már százszor végig néztem a han beállításokat,és amit javasoltak,de semmi sem változott
2011. dec. 19. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!