Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan sorsoló program,...

Létezik olyan sorsoló program, amivel online elintézhetjük a karácsonyi névhúzást?

Figyelt kérdés
2011. dec. 15. 09:45
 1/9 zsomkovacs ***** válasza:
Mikorra kell? Ha ráér ma estig, csinálok egyet.
2011. dec. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
mert olyan nehét kalaba tenni cetliket.... húúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú
2011. dec. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*kalap
2011. dec. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Tényleg? Ráér akár holnap is :) de rendes vagy, megtennéd?


(jah, kalapba cetliket tenni talán még menne... jó megírom a cetliket.. aha.. megvan, hú, nem is volt olyan nehéz, na várjunk csak kéne egy kalap, ez már kemény dió lesz.. várjunk csak nincs kalapom... oké szedd össze magad, nem vagy olyan hülye, találj ki valamit!!!! áhh, talán egy sapka is megteszi.. ja csak nem lesz gond belőle, ha nem kalapból, hanem sapkából húzunk... oké, meg is van, beleteszem az összehajtogatott cetliket, no problem.. dejó sikerült, akkor húzok egy nevet.. megvan, ti jöttök srácok! húzzatok már! Ja, hogy különböző városokban vagytok mind, és nem találkozunk karácsonyig... de itt vannak a cetlik a sapkában, oké nem kalap, de nem baj, most jó lesz ez is...)

2011. dec. 15. 10:28
 5/9 zsomkovacs ***** válasza:
A weblap kész, a részleteket már délelőtt megírtam személyes üzenetben.
2011. dec. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
De rendes vagy :) ! Kérdező:sikerült?:)
2012. dec. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ha nagyon szépen megkérnélek nem tudnád nekem is elkuldeni ? Szukségem lenne rá :DD
2014. júl. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem is elküldenéd létszi???
2016. máj. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Barbara94 válasza:
sziasztok! nekem is elküldenéd?
2017. máj. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!