Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 64 bites Win7-re felrakhatok...

64 bites Win7-re felrakhatok 32-es K-Lite Pack-ot?

Figyelt kérdés
A gond az, hogy a 64 bites verzióban nincs benne a Home Cinema, nekem viszont fontos a videofájlokból való képlopás és sorozatkép készítés. A VLC Player sem tudja ez utóbbit sajnos...
2011. dec. 12. 22:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Felrakhatod.
2011. dec. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Most nem azért, de az MPC Home Cinemát le lehet tölteni a K-Lite-tól teljesen függetlenül is.
2011. dec. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Le lehet, csak az a gond, hogy az nem telepítős. Egyébként sem indul, már próbáltam. Viszont ha te tudsz olyat, ami 64 bitre feltolható önmagában, akkor linkeld be, örülnék neki.


Ám azért kérdezem, mert a 32 bites verziónál nem volt feltüntetve, hogy 64 bites rendszer alá is jó,így nem álltam neki a telepítésnek. Ha viszont teljesen kompatibilis, minek fejlesztik külön a 64 bites K-Lite Codec Pack-ot?

2011. dec. 12. 23:35
 4/11 anonim ***** válasza:

lol @ Kérdező


Először is:

[link]


Másodszor:

Az MPC-HC egy külön program, amit be szoktak rakni a K-Lite-ba. De önmagában is elég hatásos. Ha már K-Lite -ot használsz, tedd fel mind a 64, mind a 32-bites változatot.

Ugyan is külön kodekek kellenek a 32 és 64-bites lejátszóprogramokhoz. Plusz a 64-bites segítségével tudsz bélyegképeket generálni a Windows intézőben több formátumhoz. (mkv, flv stb)

2011. dec. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

[link]


A codec packnek semmi értelmét nem látom.

2011. dec. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Tehát a másik kérdésedre válaszolva:


32-bites rendszeren elég a 32-bites K-Lite.


A 64-bites Windowsnak viszont van egy 32-bites alrendszere, ami kell a 32-bites programok futtatásához.

Tehát a 32-bites programokhoz pl 32-bites kodek kell, viszont a 64-bites programok már 64-bites kodeket igényelnek. Továbbá a 32-bites K-Lite nem tud olyan extrákat, mint bélyegkép generálás, mert nem a 32-bites Windows alrendszer irányítja a Windows intézőt, hanem az is 64-bites. :)


Az MPC-HC -t illetően pedig, akár egymás mellett is fent lehet mind a 32-bites, mind a 64-bites változat.

Én speciel a 32-biteset használom, mert én madVR képrenderelőt használok a 10-bites HD videókhoz. (Windows 7 x64) Tehát az sem helytálló, hogy nem megy a 32-bites lejátszó 64-biten.

Mindezen felül a linkelt oldalon van ZIP és telepítő változat is, kényednek-kedveden megfelelően. Azt nem tudom korábban honnan szerezted be, de programokat a saját oldalulról szokás leszedni mifelénk. :)


Talán így már tisztább a kép, sok sikert!

2011. dec. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Értem, köszi, én mindenhol a ZIP-es HC-ba botlottam bele, és azzal mindig hibaüzeneteket dobált ki. Rájöttem, hogy DirectX-et akar, ugyanúgy a telepítős változatnál is :)
2011. dec. 13. 10:11
 8/11 anonim ***** válasza:

Akkor tedd fel a legújabb DirectX-et:

[link]

2011. dec. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát én felraktam, de nem ezt a Web-es 286 KB-os valamit. Az enyém 90 valamennyi mega volt. Nem azt kellett volna? :(
2011. dec. 13. 14:27
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez is valszeg ugyan az, csak e Web Installer pici és telepítéskor tölti le a fájlokat. Egyre megy, ha nem szól többet a program, meg van oldva.
2011. dec. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!