Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » MSI EX630X BIOS frissítés XP...

MSI EX630X BIOS frissítés XP telepítéshez?

Figyelt kérdés

MSI EX630X laptopomra Win Xp-t akartam telepíteni, de a jelenlegi BIOSában nemlehet átállítani hogy lehessen.


Az MSI fórumán olvastam hogy ha egy Flash BIOS telepítek rá (USB pendriveon bebootolva) akkor azon ki lehet kapcsolni valamit (AHCI Mode deactivated), és úgy már fel lehet telepíteni az XP-t.


Nehezebb így drivert találni, és sztem kockázatos is, mert azért csak BIOS újratelepítés (sose csináltam).


Van valakinek tapasztalata ebben a témában?


2009. máj. 16. 15:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Elösször is nézd meg van e értelme!!keres rá a neten ,hogy vannak e driverei xp hez!(bár szerintem nincsen)de ha megfogatsz egy tanácsot megprobálod a windows 7100 buildot én nagyon meg vagyok elégedve vele!Ha meg bios frissitést akarsz szerintem ne sajnálj rá pénzt inkább vid szakemberhez
2009. máj. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!