Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért lett "másmilyen"a...

Miért lett "másmilyen"a sajátgépem?

Figyelt kérdés

Egyik pillanatról a másikra a sajátgépem "megváltozott". Eddig el voltak különülve a helyi lemezek, meg külön volt a E, F meghajtó, most pedig minden "egybe" van... Nem tudom h miért, én állítottam el valamit? Csak azért vagyok ideges mert amikor legutóbb ilyen volt akkor kiderült h vírusos a gépem és újra kellett telepíteni...

Bocsi ha nem érthetően írtam le a problémám de nem nagyon értek hozzá sajnos nem tudom máshogy...:S


2009. máj. 16. 15:10
 1/4 A kérdező kommentje:
Lefuttattam a vírusírtót, elvileg nem vírus miatt. Valaki írjon please!!!!! :(
2009. máj. 16. 15:56
 2/4 anonim ***** válasza:
Lépj be a sajátgép menübe, aztán jobb egér gomb, a megjelenő ablakon kattints az ikonelrendezés szempontja szövegre. Több lehetőség közül is választhatsz. Ha az eredeti állapotot akarod visszaállítani akkor a "csoportokban" és a "típus" szövegeket jelöld ki.
2009. máj. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hálásan köszönöm!!!!!!!!!!!!!!!! :D
2009. máj. 16. 16:54
 4/4 anonim válasza:
Ezt nekem is meg kell köszönnöm. Nyomkodtam már mindent csak nem kombináltam. :D
2010. aug. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!