Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért akad az Assassin's...

Miért akad az Assassin's Creed Revelations?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem. Nem mai csirke a gépem, de a Brotherhoodot fullon, egyetlen akadás nélkül vitte. A gépigényeknek megfelel, a zöld sáv tele volt a can you run it oldalán, szóval az ajánlottnak is bőven megfelelek. Mégis akad...Ezio futás animációja főként, 2mp-es időközzel kb 0,3mp-t visszalép, és ez így megy, illetve akad akkor is amikor fordítom a nézetet...Próbáltam max grafikán, próbáltam alacsonyon, így is úgy is akad (V-Sync kikapcsolva)


Ha valaki tudna segíteni, hogy miért akad, azt megköszönném zöld kéz formájában


Gépem:

AMD Phenom II X4 940 Box Black

Gigabyte MA-770UD3

HIS Radeon HD4870 1GB, GDDR5, 256bit

2x Kingston HyperX 2GB 800MHz ram (2x2GB=4GB összesen a gyengébbeknek)


Ja és a játék eredeti, nem letöltött/crackelt


2011. dec. 4. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Hmm,nálam azt csinálja,hogy kb 20-30 percig megy tökéletesn kb 60fps-el,majd elkezdi azt mint neked :O fogalmam sincs miért :S
2011. dec. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 TomThunderbolt ***** válasza:
Lehet hogy nagy a procitok de lehet hamar felforralja (de akár lehet a Videókártya is) nézzétek a hőfokot hogy mennyire megy fel ha nem megy fel 40 felé akkor faja (videókártyánál max 50!!)
2011. dec. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A videókártyám gyártója addig nem adja ki a kártyáit amíg a kártya nem teljesít legalább másfélszer nagyobb hűtési teljesítményt a megadottnál, szóval azzal nincs probléma, procin meg Scythe big shuriken 2, szóval szerintem az is rendben van
2011. dec. 9. 09:49
 4/6 TomThunderbolt ***** válasza:
Te még hiszel a mesékbe? Ez kb olyan mint a nod ,fizet azért hogy benne legyen a reklámban újságban stb.. hogy itt győztek ott győztek de nem is így van.
2011. dec. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
rakd újra a játékot, és ne engedd föltenni az 1.1-es patchet.
2012. jan. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem támogattot sztem a vidikártyád a haveromnak is pont ez a baja a gammel
2012. aug. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!