Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen "szigetépítős" játékot...

Milyen "szigetépítős" játékot ismertek?

Figyelt kérdés
Unokaöcsém 8 éves, múltkor mesélt egy számítógépes játékról (nem internetes), amin állítólag szigetet lehet építeni, pálmafát tenni rá stb. Nagyon szeretné megszerezni de nem tudja a nevét és több infot se róla...Valakinek van esetleg ötlete?
2011. dec. 3. 19:53
 1/7 anonim válasza:
Építgetős játéknak jó a Minecraft is:D
2011. dec. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azt a kimondott játékot nem ismerem, de van itt egy pár hasonló, ezekre keress rá, hátha valamelyik tetszik neki:



- Sims 3

- Black and White 2 (istenjáték, nem kimondottan "szigetépítős", de szigeteken játszódik)

- Minecraft, ahogy az előző hozzászóló is írta

- Anno 1404

- SimCity 4

- SimCity Societies (SC4 "könnyített" verziója)

- Tropico 4 (vagy a 3, ami alapból magyarul jelent meg)

- Settlers II: 10th Anniversary

- Immortal Cities: Children of the Nile

2011. dec. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket, megnézem őket. Néhányat ismerek ezek közül, várom még hátha valaki ezt a konkrét játékot is ismeri.
2011. dec. 5. 12:34
 4/7 compactegon ***** válasza:

SimCity4 (nem fog tudni játszani vele rendesen, elég gazdasági)

de lehet erre gondolt:

[link]

2011. dec. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, de azért megpróbálhatja. Ezért írtam oda a Societiest is, az fényévekkel egyszerűbb.

Bár a From Dustot nem tartom valószínűnek, elég frusztráló és unintuitív az irányítása, főleg Black and White után. Egy 8 éves 15 perc alatt törölné.

2011. dec. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 compactegon ***** válasza:

nem is láttam, hogy te is felsoroltad :)

a from dust-ot csak azért említettem, mert a trailerben láttam, amint pálmákat telepít a gamer, de nem próbáltam. igazad van, a societies egyszerűbb, eszembe se jutott (talán mert tényleg kisebbeknek való) :)

2011. dec. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Áh, az hatalmas bullshit. Azt csinálhatod, hogy felveszel vized, földet, vagy lávát és...csinálod amit kell egy földhöz ragadt világító kukaccal amit egérrel kell irányítanod. Mintha a Dio2-őt úgy kéne játszanod, hogy az egér mozgására reagál a karakter, nem klikkelésre. Katasztrófa. Billentyűvel sem egyszerűbb.
2011. dec. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!