Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Metin2 hackeket tudtok?

Metin2 hackeket tudtok?

Figyelt kérdés
Metin2 magyarra, keresek trade hacket...(kereskedő) fish botom már van működő, de lécci más félét tudtok mondani? :)
2011. nov. 25. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén megmondom, Metint még nem játszottam, de mivel magadfajta csalókkal lehet az is tele, ezért nem is fogok.

Az egészben az a legszarabb, hogy van pofád cheatet kérni a GYIK-en. Jó vastag lehet az arcbőröd...

2011. nov. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Előzővel értek egyet.

Ha nincs kedved normálisan játszani, akkor takarodj, és ne foglald helyet!

G.

2011. nov. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elmondanám, nektek, hogy 3 éve tolom nem egy 70+ os karim van...meguntam, igen bevallom uncsi lett..ezért akarok egy kis viccet belevinni...:D
2011. nov. 25. 20:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Én pont most hagytam abba a WoWot. Ha meguntad, hagyd abba és ne rontsd mások játékét. Van más játék is.
2011. nov. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

No comment... Azaz, mégis:

Nekem meg három darab 192-es karakterem van, és ne gyere nekem a 99-es szintlimittel, mert feltörtem az összes szervert!

G.

(az iróniával kapcsolatos információkért forduljon kezelőorvosához, gyógyszerészéhez!)

2011. nov. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
xD Celestialba, 243 as vok-.-
2011. nov. 25. 20:54
 7/7 anonim válasza:

( Szerintem az nem nagy szám, ha egy privát szerverben elérsz 200 szinteket... )

Szerintem fölösleges lenne hackelni, ha rajta kapnak bann-t kapsz ... és egyébként se rontsd a játék élményét!

Ahogy az előzők mondták, ha nem tudsz normálisan,tisztességesen játszani akkor inkább ne is játsz!

2011. dec. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!