Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minecraftot hogy lehet elindít...

Szotyi41 kérdése:

Minecraftot hogy lehet elindítani?

Figyelt kérdés

Java 6 megvan.Leszedtem egy ilyen MinecraftSP.exe fájlt is és azzal is megpróbáltam.Hibaüzenet nincs egyszer csak nem jön be semmi.Indítom semmi.


Windows7 32 bites oprenyó

RAM 1 GB

Procó: Genuine Intel 1.60GHz

Videókártya: Intel ...


Ha valami még kell ne küldj melegebb éghajlatra


2011. nov. 23. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:

töltsd le valahonnan. csak beirod hogy minecraft download és az első 20oldalrol le is töltheted

4Shared vagy megaupload ezek a normálisak

2011. nov. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
regiztem befogadja és kiirja hogy nem sikerült kapcsolódni a minecraft.net hez (angolul) majd rámek h play offline és tölt majd elmegy a betöltés és csak az ablakomra meg nagy fekete foltra maradtam :( (nem jön be semmi)
2011. nov. 25. 13:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha fekete képernyő :D akkor töltsd le újra és mondjuk a legújabb részt :D most pl nincs már beta így 1.0 ha akkor sem :D akkor egy java 7-el próbáld meg:D
2011. nov. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!