Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal lehet egy...

Milyen programmal lehet egy exe fájlt szétszedni alkotóira?

Figyelt kérdés
(Már kipróbáltam a Total Commandert, épp csak azt nem bontja ki, amit én szeretnék, máson működött, valamint az Universal Extractort, de az meg sem nyikkant. ) Ha tudsz ajánlani valamit, kérlek írd mellé, hogy freeware-e vagy miféle. Köszönöm.
2009. máj. 12. 00:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem teljesen világos, hogy mit szeretnél :)

Van egy önkicsomagolós .exe fájlod és szeretnéd a tartalmát? Akkor vagy elindítod az .exe fájlt (ez ugyanis egy programfile) vagy pl WinRar-ral ki tudod csomagolni.

[link]

2009. máj. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ResHacker.

[link]

2009. máj. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!


Van egy progim, amit megfertőzött valami dög vírus, a víruskereső mutatja, hogy az exén belül "xyz" fájl az. Ezt szeretném kiműteni belőle, mert kell a program, máshonnan nem tudom megszerezni. Máshol azt mondták, ez a járható út, de az ott ajánlott módszerek nem jöttek be. (Lásd fönt.) Gondoltam, egy próbát megér a műtét, ezért kutatok itt.

2009. máj. 13. 03:41
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez egy telepítőfálj.
2009. máj. 13. 03:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!