Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit csináljak a facebookommal?

Mit csináljak a facebookommal?

Figyelt kérdés
Beállítottam egy témát és jó volt aztán egy idő után vmit elnyomtam a facemen és nem jeleníti meg a témákat me azt a menűt sem h my music.Mi a baj??hogyan Javítsam ki???Kérlek segítsetek angyon fontos!
2011. nov. 22. 20:23
 1/4 2xSü ***** válasza:
A Facebookon nincs téma funkció. My Music menüpont sincs.
2011. nov. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát figyi nem vagyok hülye és én csináltam szval hülyeségeket ne írkáljál ide nekem!
2011. nov. 23. 13:56
 3/4 2xSü ***** válasza:

Nem írok hülyeségeket. A Facebook rendszerében nincs sem téma, sem My Music menüpont.


Az más kérdés, hogy vannak olyan szoftveres megoldások, amelyek a letöltés és a megjelenítés között módosítják a Facebook kódját bizonyos téma szerint. Leginkább ezt böngésző kiegészítővel érik el. Viszont ebből annyi van, mint égen a csillag és mind más-más módon teszi a dolgát, illetve eltérő lehet, hogy mennyire követik a Facebook rendszerének változását. Hogy te mit használsz, az meg ugye nem derül ki a kérdésből. Viszont tény, hogy a Facebook nem rendelkezik olyan lehetőséggel, hogy a kinézetét testre szabd. Nincsenek témák…


Ugyancsak hasonló böngésző kiegészítőkkel fel lehet ruházni a Facebookot más menüpontokkal is. Illetve vannak alkalmazások, amelyek hallgathatnak My Music névre. Gondolom ebből sem egy van. A Facebook alaprendszere viszont nem tartalmaz ilyen menüpontot. Bár voltak olyan pletykák, hogy a Facebook zeneszolgáltatást indít, de a hivatalos változatba ez még nem került bele.


Ezek alapján a kérdésed megválaszolására nem áll elegendő információ rendelkezésre. (Milyen kiegészítő(k), alkalmazás ruházza fel a Facebookot témákkal, illetve My Music menüponttal?)

2011. nov. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát én a hotlayouts programot használom.
2011. nov. 24. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!