Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet a GTA Vice Citybe...

Hogy lehet a GTA Vice Citybe autókat és egyébb járműveket berakni?

Figyelt kérdés
Én megpróbálta úgy ahogy a youtube.com-on fenn van de nem sikerült. Valaki meg tudná mondani, hogy hogy lehet berakni mert nagyon kíváncsi vagyok rá hogy milyen.
2011. nov. 19. 11:19
 1/10 anonim ***** válasza:
gtagarage.com
2011. nov. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

GGMM gta garage mod manager.

sztem jó a vice city hez.

2011. nov. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi ezeket de én arra lennék kíváncsi hogy hogyan lehet berakni?
2011. dec. 7. 20:22
 4/10 A kérdező kommentje:
ja és azt szeretném még a kérdéshez rakni hogy a GTAGarage.com oldal folyamán hogy lehet letölteni majd a játékba berakni?
2011. dec. 7. 20:41
 5/10 Brányi Bence ***** válasza:

- Én ezt használom: Vice City Mod Manager


- Így kell telepíteni: [link]


- Kicsit kell vadászni a járgányokra, de én kb. 100 működőképeset találtam (pl itt: [link]


Hogy milyen? Jó (az a program előnye, hogy bármit cserélhetsz bármire).

2011. dec. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi Bence.

csak azt nem tom hogy hogy lehet berakni az autókat. El tudnád magyarázni?

2011. dec. 18. 18:27
 7/10 Brányi Bence ***** válasza:

Aha - így működik (mondjuk ennek a linknek az alján le is van írva [link] ):


1. - A letöltött .vcm-es fileokat másold be a telepített program mods mappájának vcm almappájába (pl.:

C:\Program Files\vcmm\mods\vcm )

2. - Meg kell nyitni a felinstallált programot.

3. - Először telepítsd a DMagic1...-et (duplán kattintasz rá)

4. - A programban megjelennek a mappába rakott járgányok (csak a Title az érdekes). Amelyiket be akarod rakni, annak a nevére kattints duplán, ekkor előugrik egy ablak.

5. Itt kiválaszthatod, hogy melyik járgány micsoda (először érdemes megnézni, hogy melyik autó nem tetszik a játékban, majd jegyezd meg a nevét). Na ezt kiválasztod, dupla kattintás és a nem tetsző autó helyett van egy vadi új.

6. - Ha valami nem kell, akkor duplán rákattintasz a nevére és a program automatikusan kiveszi.


7. - Az előbbi pontok tetszőleges mennyiségben ismételhetőek, csak a DMagic1... állományt ne piszkáld.


8. - Ja és még valami - van pár hibás járgány, amitől elszáll a játék. Azokat vedd ki.

2011. dec. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Brányi Bence ***** válasza:

Hopp, kicsit OFF, de még egy dolog eszembe jutott - a programban bármit cserélhetsz bármire (mondjuk én jobbára csak autókat szoktam autóra, de van pár motor meg teherautó is). De szerintem a hajókat meg repülőket jobb békén hagyni.


Ja és én évekig használtam a programot (most is megvan) és tapasztalatom szerint stabil, bár néhány autónak hatalmas árnyéka van, azokkal jobb vigyázni, mert mindenbe beleakadnak. De majd úgyis kitapasztalod a dolgot.

2011. dec. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
de akkor nekem valami nem jó mert amikor berakom a vcm mappába és megnyitom a vcmm-et akkor csak a DMagic1...-ét adja ki mást nem.
2011. dec. 19. 21:35
 10/10 Brányi Bence ***** válasza:

Sajnos nem tudom, hol lehet a hiba.

Ha jól értem, kicsomagoltad a kívánt *.vcm file-t, beraktad a /vcmm/mods/vcm mappába (nem az ucm-be), majd megnyitottad a programot és semmi?


Remélem ezen elég gagyi videókat nézve felfedezed, mi a hiba:

http://www.youtube.com/watch?v=fhh9mND95x8

http://www.youtube.com/watch?v=igtSm7VamrM

http://www.youtube.com/watch?v=aCcPzxMsFd0

2011. dec. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!