Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik az a videó konvertáló,...

Melyik az a videó konvertáló, ami képes divx-be tenni a cuccot, de a hangot nem csúsztatja el?

Figyelt kérdés
Már két konvertálóval szívtam (OJO-soft és Magic). 16 perces kis filmecskénél a 10. perctől elcsúsztatja a hangot. Milyen programot használjak?
2009. máj. 10. 23:29
 1/10 anonim ***** válasza:
WinAvi Video Converter 9.0-ás verziója nagyon jó!
2009. máj. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A total video converter is nagyon jó ilyen célra
2009. máj. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi a kiinduló formátum?
2009. máj. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem a Mediacoder és a VideoConverter vált be. Mindkettő ingyenes. És tényleg hasznos lenne tudni, milyen formátumból akarod konvertálni.
2009. máj. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok, ezt kicsit hiányosan írtam, az "Any" lemaradt:

Any Video Converter

2009. máj. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A kiindulási alapformátum nyers avi. A javaslatokat töltöm, aztán kipróbálom. Köszönöm a hozzászólásokat.
2009. máj. 12. 14:08
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért akarod? Csak azért kérdezem, mert ha az asztali lejátszó miatt, akkor nem is biztos, hogy szükséges, ugyanis a netről letöltött avi kiterjesztésű filmek 99,99%-a divix kodekkel készül, azért asztali lejátszón gond nélkül megmézhető, egyszerű adatként kell dvd-re írni.
2009. máj. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Az ok egyszerű: kameráról átmegy a nyersanyag a gépre, ott megszerkesztve aztán fel a netre. A 16 perces anyag nyersen több mint 3 giga. Netre és netről tölteni elég macerás egy ekkora cuccot.

Amúgy okulásul:

Sajnos az ajánlott konvertálók nem oldották meg a gondot. A hang elcsúszását megpróbáltam az AC3 frissítésével elhárítani, de semmi. Végül az AVS videó szerkesztővel konvertáltam divx-be. A hang végre a helyén maradt.

2009. máj. 14. 02:22
 9/10 anonim ***** válasza:
Format Factory
2010. máj. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
FormatFactory, de vigyázz, hogy xvid vagy divx kodeket állíts be, ne AVC...
2010. jún. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!