Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mp3 kiírva cd-re, de nem...

Mp3 kiírva cd-re, de nem lehet lejátszani. Miért?

Figyelt kérdés
Szóval, az a furcsa helyzet, hogy egy mp3 albumot kiírtam, és az asztali nem játsza le.(adatként...) Viszont kipróbáltam más mp3 albumok kiírását, azokat vitte.... Ez az egy album "viselkedik" csak így, viszont az szg-vel lejátszható. Sérült? De akkor az szg-n miért lehet lejátszani. (AIMP)
2009. máj. 10. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az a mappa változó bitrátával lett betömörítve MP3-ba és azt nem tudja lejátszani az asztali készüléked.
2009. máj. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, erre nem is gondoltam! Utána nézek.
2009. máj. 10. 22:40
 3/6 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam néhány VBR-rel, lejátszotta mindet...nem ez a gond.
2009. máj. 10. 22:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Az mp3 nem teljesen szabványos formátum, lehetnek benne eltérések. Sőt, lehet akár ún. Mp3pro is, amit igen kevés asztali lejátszó szokott kezelni. Azt javaslom, hogy azt az albumot kódold át.
2009. máj. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Beszereztem egy másik változatot, az már jó. Lehet, hogy pro volt, már letöröltem, nem tudom megnézni. Amúgy hogy tudtam volna megnézni, mert a lejátszóm úgy emlékszem erre nem utalt, csak VBR-re. Köszi a segítséget! Üdv!
2009. máj. 11. 10:30
 6/6 A kérdező kommentje:
Csináltam mp3 pro-t. Lejátszotta, szóval nem ez volt a gond. Lehet marad már megoldatlan ügy?
2009. máj. 13. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!