Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valami jó képszerkesztő...

Valami jó képszerkesztő programot keresek, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 10. 22:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én ezeket ajánlom:

Adobe PhotoShop

Gimp


De itt is körülnézhetsz:

[link]

2009. máj. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
XnView, FastStone, Picasa...ezek tudnak magyarul, alapdolgokra jók. Spécibb szerkesztgetésekre persze Gimp, Photoshop, de azok fizetősek, és nem egyszerűek!
2009. máj. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A gimp soha a büdös életben nem volt fizetős.Ráadásul asszem gnu liszenszes.
2009. máj. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja tényleg...a PhotoShop az csak...csak úgy egymás mellé írtam, aztán...:) Bocs!
2009. máj. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Jól tudod, a gimp mindig ingyenes volt...

ÉS az egyik legprofibb program a kategóriájában...

2009. máj. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Abban teljesen biztos vagyok,hogy ingyenes,abban nem voltam biztos,hogy gnu liszenszes.De rákerestem a gugliban.Azt jelenti,hogy GNU Image Manipulation Program.Photoshop után tényleg a legjobb,de szerintem eljön még az is,hogy jobb lesz nála.Volt már hasonló példa(msoffice vs openoffice,ie vs mozilla...had ne folytassam),hogy le lett verve a fizetős progi.
2009. máj. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha már GIMP...van portable verziója is. Hátha érdekli a kérdezőt, kipróbálni...:)
2009. máj. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

paint.net


Egyszerűbben használható mint a gimp. Ingyenes. A Photoshop mintájára készült. Nem tud annyit, de nem profiknak tökéletes.

2009. máj. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Corel Paint Shop pro XI. Ez egy nagyon szuper program, még ennek a IX. verziója is nagyon jó (csak az még nem Corel, hanem Jasc), csak ez fizetős, ha ingyenes kell akkor a gimp. de előző 2nek 30napos próbaverzióját le lehet tölteni, vagy torrentren valahol biztos megtalálni crackelt verzióját. én a 11eset használom crackelve néha, és tényleg nagyon jó, csak ki kell ismerni a programot, hyog mi mire való benne, sajnos magyar nyelv nincs, de angol német, meg még nem tom miylenek vannak benne. az adobe photoshop-ról hallottam, hogy nagyon jó, de még nem próbáltam soha.
2009. máj. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nézz körül itt:


alternativeto.net

2009. máj. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!