Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet ilyen vidót...

Escafun kérdése:

Hogyan lehet ilyen vidót csinálni?

Figyelt kérdés

ezt hogy csinálták hogy a kép mögötte mozog és az embereket kivágták? a 2 őt hogy lehet ? milyen programmal?

http://www.youtube.com/watch?v=OXzl0KPYi34


2011. nov. 17. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Blue/green háttér előtt mozognak. Elöl az emberek mozognak a stúdióban a háttér előtt, hátul a háttérre pedig a fényképek vannak vetítve, majd az egész kap egy mozgási effektet. Azért az jól elkülöníthetően látszik, hogy az embereknek és a háttérnek nincs kapcsolata a felvétel során, digitális utómunkával kerül a "semmi" helyére tartalom.

Valamilyen profi videoszerkesztővel lehet, szerintem Adobe After Effects képes rá.

2011. nov. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az Adobe After Effects önmagában nem elég, még be kell hozzá szerezned a keylight plugint.

Ebben az tutorialban láthatod, hogyan is működik a greenbox.

2011. nov. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocs, a link lemaradt:

[link]

2011. nov. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm. :) de az normális hogy letöltöttem és Másfél órán keresztül telepíti?
2011. nov. 17. 21:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!