Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nincs hang ha kiégetem a...

Nincs hang ha kiégetem a DVD-t. Ötletek?

Figyelt kérdés
Szóval, nero 7-em van, nemnagyon használtam még eddig égetőprogramokat. Röviden arról lenne szó, hogy az első DVD film amit kiégettem, szépen megy, hang is kép is minden, viszont a másodikon valamiért nincs hang, miután beimportálom a neroba. Viszont az elsőn van. Na szóval megnéztem hogy mi a kettő között a különbség..annyi hogy az elsőnél az Audiónál az van irva hogy "csatorna:2" -és itt van hang. A másodiknál pedig "csatorna:5"- itt nemmegy, sőt ahol a csatorna6 - ott sem ment, csak a kettesnél.. nemtudom, hogy most mit kéne tennem, szóval valami ötlet? aki ért hozzá, vagy már volt ilyenhez 'szerencséje'. Előre köszi a segitségeket!
2011. nov. 6. 20:05
 1/2 anonim válasza:
érdekes, ilyennel még nem találkoztam. Hát azt mondanám, hogy keress valamilyen hanbeállítást, és keresd mg azt a 2es csatornát, ha az megy. Egyszerűbb megoldás pedig a nero 10es letöltése, még gyerek voltam, mikor a 7es menő volt :)
2011. nov. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak a sztereo (2 csatornás) hangot viszi, illetve AC3 vagy AAC hangsávot nem tud kezelni.
2012. ápr. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!