Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok a Powerpointba...

Hogyan tudok a Powerpointba új diát beszúrni?

Figyelt kérdés

Ebben a témában nem vagyok jártas.

Az a gond hogy ha megnyitom a powerpoint-ot akkor egy fájlt meg kell nyissak hozzá, de ha megnyitok egy diát akkor azt levetíti de hogyan kell újat készíteni? Mert nem találom sehol.


2011. nov. 4. 18:49
 1/4 Brányi Bence ***** válasza:

1. meg kell nyitni a power-point programot.

2. a képernyő közepén lévő "Az első dia felvételéhez kattintson ide" gombok kell megnyomni.

vagy

2/2. A baloldali sávra kell jobb egérgombbal kattintani, majd az "Új dia..." gombra nyomni.

Emellett a felső menüsor "Fájl" menüben az "Új dokumentum..."-mal létrehozhat...ő...új dokumentumot.

(office 2003-ban).

2011. nov. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod.

De ha megnyitom a programot akkor kijön egy ablak hogy nyissak meg valamit... és ott nincs olyan hogy " új dia beszúrása"

Ne haragudj ha értetlen vagyok, de már teljesen kikészít ez a dolog mert sürgős lenne...

2011. nov. 4. 19:09
 3/4 anonim ***** válasza:

LibreOffice3.4 Impress sokkal egyszerűbb.

Menűben. Beszúrás, Kép, Fájlból. És egérrel széthúzod a megfelelő méretre.

2011. nov. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Brányi Bence ***** válasza:

Nem értem a problémát, de remélem ez segít. Attól függ, milyen verziót használ:


Ha 2003-at

[link]


Ha 2007-et

[link]


Ha 2010-est

[link]

2011. nov. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!