Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ingyenes a Sta Wars Galaxies?

Ingyenes a Sta Wars Galaxies?

Figyelt kérdés
Utánanéztem már, de nemigen találtam arról információt, hogy a játék ingyenesen játszható-e. Ha valaki tud róla információval szolgálni, vagy esetleg, játszotta már, és elmondaná a játékról a véleményét, az írjon. Kössz.
2011. nov. 1. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Torrentel le tudod tölteni(A TORRENT ILLEGÁLIS).Amúg fizetős.
2011. nov. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Decemberben lelövik a szervereket, szóvál már nem nagyon tudsz játszani vele.
2011. nov. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kösz mindenkinek... igazából csak az érdekelt volna, hogy a játék játszásáért fizetni kellene-e, de ha már úgyis offolva lesz a game, akkor nem szaraxok vele :D
2011. nov. 2. 18:10
 4/6 anonim ***** válasza:
A torrent miért lenne illegális, már bocs? Teljesen hülye vagy?
2012. júl. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
na hallod... nem hülye, mert a torrent illegális, teljesen!
2012. júl. 18. 17:33
 6/6 A kérdező kommentje:
egyébként feleslegesen lett a torrent bevonása, mert nem a kérdésemre adott választ vele... ha ingyenes lenne, akkor a saját oldaláról lelehetne tölteni a játékot... de nem azt kérdeztem, hogy honnan tudom letölteni, hanem hogy" a játék ingyenesen játszahtó-e" kösz a hülye válaszokat, annyit okosodtam, hogy belesz/van szüntetve...
2012. júl. 18. 17:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!