Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a baja az msn-nek? (Bővebbe...

Mi a baja az msn-nek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Mióta újra lett telepítve nem működik az msn. Az ikonját is mutatja, de amikor megpróbálok bejelentkezni, akkor kiírja, hogy sikertelen a bejelentkezés, később próbálja újból.

Gondoltam arra, hogy letörlöm, aztán letöltök egy újat. A probléma a következő: nem tudom letörölni. Fent van a gépen a CCleaner, mutatja az összes progit, de az msn-t nem.

Ezután gondoltam, hogy egye fene, letöltök egy újat. A szoftverbázisról letöltöttem, elkezdte a telepítést, majd kiírta, hogy indítsam újra. Újraindítás után a következőt írta ki:

" A program nem indult el, mert wlidcli.dll hiányzik a számítógépéről. A probléma megoldásához próbálja meg újratelepíteni a programot."

És mostmár akkor is ezt írja ki, ha rákattintok az msn-re, tehát már be se tudom írni az azonosítómat, illetve a jelszavamat.

(Ha ez számít bármit is; a gépen a win 7 van)


2011. okt. 29. 15:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!