Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan játsszak a Heroes VI...

Hogyan játsszak a Heroes VI játékkal?

Figyelt kérdés

Kb 2 napja megvan a Heroes VI, de egyszerűen nem tudom legyőzni az ellenséget... A játék végén én összeszedek 1000 pontot kb, akkor az ellenség 13000-t. Elfoglaltam a környező 2-3 bátyát, de egyszerűen nem jön elég gyorsan a nyersanyag... Mit kellene először fejlesztenem, hogy legyen rendes esélyem ?

A másik bajom a seregem... van kb 4 karakterből 20 20 20 20. addig az ellenségnek amikor betámad van 50 50 60 60 kb.... esélyem sincs... és csak 7-8 időszimulálás után van toborozható élőlény...


Kissé lehet hogy zavarosan írtam, de mentségemre szóljon, engem is zavar ez ... amúgy tetszik a játék, csak így nem igazán élvezhető...



ui: nem vagyok annyira kezdő... régebben heroes 4 -el játszottam kb 2 hónapot, de az egyszerűbbnek tűnt akkor...


2011. okt. 17. 18:49
 1/2 Edus:) ***** válasza:
ilyen a játék.. nekem is ilyen
2011. okt. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 mate0117 ***** válasza:

sok sok gyakorlás csak ezt tudom írni :)

ha játszottál a III-óta akkor pontosan tudod a gép szívatásait....

egyébként meg állítsd be a játék kezdése előtt hogy könnyű ellenfél meg gyors nyersanyag meg ilyesmiket

2011. okt. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!