Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lépésről lépésre, hogy kell...

Lépésről lépésre, hogy kell feliratot rátenni egy külföldi filmre?

Figyelt kérdés
Most töltögetem le a Vészhelyzetet, de eredeti nyelven. Szeretnék hozzá feliratot, már azt is megtaláltam. Hogyan tudnám rátenni őket? Egyszer egy filmmel már próbálkoztam, de valamit nagyon elbénáztam vele. Tudna valaki segíteni?
2009. máj. 2. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Felesleges ráégetni szerintem. Ha ott van mellete ugyanolyan néven, akkor lejátssza.


Ha viszont tényleg rá akarod égetni a filmre a feliratot, akkor ide nézz el, itt le van írva lépésről lépésre:


[link]


vagy egy másik oldal:


[link]


és egy harmadik oldal:


[link]


De a legfontosabb oldal, célszerű a google használat, sokat segíthet bármiben is:

[link]

2009. máj. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen :)

És azt hogy kell csinálni, hogy nem égetem rá, csak megnyitja vele együtt? Szóval a feliratnak ugyan azt a nevet adjam, ami a videóé, és Media Player-rel együtt nyissam meg mind a kettőt?

2009. máj. 3. 21:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát hogy a Media Player hogyan kezeli a feliratokat azt nem tudom, de pl. Winamp, JetAudio, BSPlayer ezeknél a film fájlneve meg a felirat fájlneve ugyanaz, csak a film .avi kiterjesztés, a felirat meg .srt
2009. máj. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja, köszi, Winampom is van, akkor azzal nézem meg :)
2009. máj. 4. 15:29
 5/8 A kérdező kommentje:
Szia! Most ugyan az a neve a feliratnak is és a filmnek is, de hiába nyitom meg őket egyszerre, felirat nélkül játsza le még mindig. Valamit rosszul csinálok?
2009. máj. 6. 17:17
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja de mégis megvan, csak nem Winamp-pal. Viszont mégis van egy kis gondom. Lejátsza a feliratot, csak az a baj, hogy a felirat nem tartalmazza azt a részt, amikor az elején azt láthatjuk, mi történt az előző részben. Ezért az egész el van csúszva. Ilyenkor mit tehetek?
2009. máj. 6. 17:20
 7/8 anonim válasza:
Nem gyengén elkésett a kérdésem, de VLC media player-rel meg lehet nyitni.. először elindítod a filmet (eredeti nyelven), utána pedig a fölső menük valamelyikében van egy olyan fül, hogy feliratsáv, vagy valami hasonló. Ezzel kényelmesen lehet nézni.. ;)
2012. aug. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Köszi az utolsónak, én VLC vel megcsináltam és tökéletes köszöntem! :D
2013. dec. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!