Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minecraft- Out of Memory...

Minecraft- Out of Memory Error. Valaki tud megoldást?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy jáccok a Minecraftal és szószerint percenként befagy azzal a problémával, hogy a javának elfogy a memóriája vagy micsoda. Találtam rá megoldás hogy vezérlőpultban a javába beírom a views-be hogy 2g-ot használjon ki. De ígyse működik. Valaki tudna nekem segíteni??
2011. okt. 17. 14:06
 1/5 anonim válasza:
valószinüleg nem birja el a géped a játékot és azért irja ki. Nagyon szaggat a játék?
2011. okt. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Rakd ujra a javadat mert ,megtelt ENNYI!

(ha nem jo akkor a minecraftod at is!)

2011. nov. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is gyakran van ilyen problémám, a minecraft által felhasználható memória le van korlátozva. (hiába van amúgy 4GB RAM-om...) Hogyan tolhatom feljebb a korlátot ? Így lehetetlen robbantani -,-
2012. jún. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is ez a bajom. Újraraktam a Javat, többször is. Felraktam régebbit is, de nem oldja meg. Én is kipróbáltam a több memória engedélyezését, az sem jó. Igazából szerintem nem memóriaprobléma van. 250 MB-nél nem használ többet a fagyás pillanatában sem. 500 MB van alapból engedélyezve a játéknak.


Valahol azt írják, fejlett OpenGL-t ki kell kapcsolni. Nekem most valami gyökér driverem van, abba nincs is ilyen.


Második: mit jelent az, hogy megtelt a JAVA?

Utolsó: csinálj egy bat filet a következő tartalommal:

javaw -Xmx2048m -Xms1024m -jar "C:\Users\felhasználóneved\AppData\Roaming\.minecraft\Minecraft.exe"


Az Xmx a maximális RAM az Xms az induló. Ha 32 bites wined van, az Xmx is 1024 legyen, különben nem fog elindulni.

2012. júl. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Köszi ! Akkor inkább nem csinálom meg, megnéztem a játékon bellül az F3-as menüt, és ezek voltak ott:

használt memória kb. 220-240MB körül mozog

maximálisan engedélyezett memória: 900 valahány MB, pontosan nem tudom mennyi. Teljesen fölösleges lenne +50MB-al kibővítebi...

2012. aug. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!