Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 32-es és 64-es win7 egy gépen?

32-es és 64-es win7 egy gépen?

Figyelt kérdés
hogy csináljam? szükségem van a 32-esre és nem akarom leszedni a 64eset...hogy bírják egymást? mire kell figyelni telepítésnél? megoldható? milyen problémákba ütközhetek? bármiféle infó jóljön...
2011. okt. 1. 13:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%

Mihez van szükséged 32 bit esre elárulnád?

Amugy ha már 32 bit akor mért nem XP sp3 azzal nincs gond sokan használják együt öket.

biztos 2 win 7 is megvan egymásal csak tök felsleges nagyobb helyet foglal egy win7

2011. okt. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
segítséget kértem,nem azt,hogy megpróbálj lebeszélni róla...nem egy másik oprendszerre van szükségem,hanem 32es win7re...
2011. okt. 1. 20:08
 3/14 anonim ***** válasza:

jó akkor old meg amgad azhiszem arra is válaszoltam

szóval nem értelek

nem lebeszélni akarlak hanem megtudni vajon mihez kellhet 32 bit es vin.

olyan ez mint valami titkos szolgálat hogy midenenl titkolozni kell?

valaki megkérdez valamit itt egy másik semit nem ért a gépekhez se rendszerhez de választ vár aztán ö duzzog hogy nem kapot vagy nemtudja mit kell csinálni

most nem rólad van szó! de te is hasonlitasz az iylenekhez emmiat kicsit

.

Leirtam felteszed és kész már fent van egy beteszed és automatikusan felismerik egymást mint ahogy XP vel mi kell még?

?

2011. okt. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Telepítsd két külön partícióra... Akkor nem fogják egymást bántani. :)
2011. okt. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ja bocs:$ azhitem ez alap hogy tudja hogy két particióra kell:S :$
2011. okt. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

pont azért irtam hogy igy sok helyet fognak foglalni

mert mindketönek 50-60GB külön partició kell vagy 100-120GB csak rendszernek lesz ... hát ...

2011. okt. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
másik partícióra nem tudom tenni,ez lemaradt,tulképp ezért tettem fel a kérdést h felmerülhet-e olyan probléma h nem ismerik fel a saját indítóbigyójukat(nem tudom szakszóval,bocsi) és egymáséba nem zavarnak-e bele...kedves első válaszoló,bocsánat,én sem leszólásnak szántam,csak már alapból ideges vagyok,ha felteszek egy ilyen kérdést és egyből azzal jönnek h tegyél fel mást..nem éri meg...nem kell ez neked...minek az neked..stb...és próbálom elkerülni h magyarázkodnom kelljen a megoldás kiderítése helyett...ezért duzzogok...azért kell,mert most van fent egy 64-es win7em és meghalt a wifiérzékelőm meg a hotkey-k 90%-a és vannak egyéb problémáim is...nincs hardverprobléma,elvileg minden működik,de mégsem...namost...egyrészt nincs helyem mindent leszedegetni,ez az egyik ok...a másik a programbeállítások,a harmadik az időhiány,a negyedik,h progiknak kell...az ötödik pedig h használnom kell a gépet folyamatosan...itthon meg tudom oldani h ne wifiről jöjjön a net,de máshol nem és ahhoz vagyok kötve...ha lesz időm és helyem,le fogom szedni,de addig muszáj vagyok felrakni a 32-eset,mert következőleg az lesz rajta...más oprendszer kizárva,mert a 32-es fogja nekem megmondani,h az-e a hiba h 64-es a win...
2011. okt. 1. 21:22
 8/14 anonim ***** válasza:

bonyolult értem:S

hát pedig másik particióra kellene.

eleve van neki hely? nincs több partició gépen? de hely van nem?

igy lehet hogy akadni fognak hogy egymásra két különbözöt teszel:S

nemtudom ezt távolról nem lehet megoldani...

már eleve anyi minden lehet gondolok itt virusokra is

amugy semi külsö hdd d nincs? ahova lementenél mindent

az nem idö

pár óra alat lemegy 100 gb nyi adat is anyi meg csak nincs

és közbe még vacakolsz 64 bi esen

aztán ha lementettél felteszed tisztán 32 bit et

mert hogy ha nem törölnéd le 64 bit est akkor is ugyan anyi idö megy el ezel csak a lementést kell megoldanod

ha nem lehet akkor gond van:S én nemtudok adni külsö hdd t kölcsön :P

2011. okt. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

van 4 külsőm,mindegyik tele...sajnos nem törölhető dolgokkal..azért szórakozok ennyit a kérdésekkel,mert ha kiderül h nem a 64es miatt szar minden,akkor szentségelni fogok h kitoltam magammal és rakhatom vissza...amúgy a legéletbevágóbb problémám itt van részletesen,hátha lesz itt vkinek vmi ötlete..

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__2..

2011. okt. 1. 21:48
 10/14 anonim ***** válasza:

64 bitestöl eddig én midnent csak jónak látam

ugyhogy kicsi az esély re hogy 64 bitestöl rosz bármi is:S

2011. okt. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!