Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol tudom kideríteni, milyen...

Hol tudom kideríteni, milyen DirectX fut a gépemen?

Figyelt kérdés

Először is az érdekelne,hogy hol tudnám kideríteni,hogy jelenleg milyen Directx fut a gépemen.


Szerettem volna feltelepíteni egy játékot,amely néhány éve problémamentesen futott a gépemen.Most állandóan azt az üzenetet kapom,hogy nem lehetséges a telepítés,amíg nem frissítem a DirectX-et 9 vagy 9.C verzióra.Hol lehet a hiba?Már megpróbáltam a Microsoft oldaláról is frissíteni,de nem történik változás!


2011. szept. 29. 07:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Start/Futtatásba beírod, hogy dxdiag, és nyomsz egy entert. DX9.0c-ből is van több frissítés.

Vista/7 alatt meg "eltévednek" a játékok, és hibásan nem veszik észre, hogy újabb DirectX van telepítve, mint a 9.0c (10, 10.1, 11). Ilyenkor érdemes lehet kipróbálni, hogy WinXP kompatibilis módban futtatod. Jobb klikk a parancsikonján, tulajdonságok, és ott a Kompatibilitás fülön.

2011. szept. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Pj0tr ***** válasza:
Ilyen nekem is volt. Újabb DirectX volt fent és valahogy felszuszakoltam a 9c-t és minden jó lett :D
2011. szept. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!