Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan lehet letölteni filmekh...

Honnan lehet letölteni filmekhez szinkront, és hogyan tegyem rá a DVD-re? És a feliratot?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy/mivel írjam ki, hogy lehessen választani hangot/feliratot. Tehát ha pl. van egy film amit letöltöttem magyar szinkronnal, akkor letöltök hozzá egy angol szinkront+feliratot és ki lehet választani a lejátszón h milyen hanggal és felirattal szeretném megnézni. Előre is köszi a segítséget! (Ja, és ha lehet, részletesen írjátok le, hogy mit kell csinálnom! Köszi!)
2009. ápr. 25. 14:52
 1/4 anonim válasza:
a szinkront sajnos én sem tudom,de a felirat egyszerű.csak ugyanaz kell hogy legyen a neve a felirat fájlnak (általában .srt),mint a filmfájlnak.
2009. ápr. 26. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha .avi filmekről van szó akkor szinkron rá tétele>>> [link]

Úgy tudom lehet egyszerre két hangsáv is, de még nem csináltam. Itt van még néhány hasznos leírás amúgy...

Feliratnak meg kell egyeznie betűről-betűre az avi nevével, akkor megjeleníti a lejátszó. Viszont az nem derült ki, milyen formátum a cél...Dvd-video vagy maradhat avi...? Így nehéz válaszolni!

2009. ápr. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Átkonvertálnám DVD formátumba és úgy...
2009. ápr. 26. 15:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor a VsoConvertXtoDvd programot érdemes használni, ha feliratos film a cél. Ha egy mappában van a film, és a felirat, akkor a dvd-n majd megjeleníthető a felirat. Azért jó, mert nem ráégeti a feliratot, hanem külön fájlban lesz a dvd-ben. Érdemes kivágni pár percet az avi-ból, és kipróbálni úgy a konvertálást, mert így betudod lőni, hogy hova kerüljön a feliratod. PowerDvd úgy működik pont mint egy dvd lejátszó, nem kell kiírni dvd-rw-re a próba dvd-ket, a szg-n ellenőrízheted. Sajnos ez fizetős...

Felirat nélküli dvd-hez, viszont ennek a programnak korábbi verziója ingyen letölthető divxtodvd... [link]

A plussz szinkront viszont NanDub-bal tudod feltenni, de azt még nem csináltam. Felteszed a +szinkront, és rövid darabot kivágva kipróbálhatod a konvertálást. Ha sikerül kíváncsi lennék a dologra. Rövid rész kivágása avi-ból>>> [link]

2009. ápr. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!