Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mivel lehet azt megcsinálni...

Mivel lehet azt megcsinálni Hogy? . (a többi lent).

Figyelt kérdés
Új rendszer telepítésekor ne kelljen nekem 1 órahosszáig a gép előtt ülnöm és programokat telepítenem, hanem ez teljesen magától menjen! magától települjenek!
2011. szept. 19. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:

sehogy.

Vagy, a paraszt megoldás:

Használj XP ultra extra Pistike edisön PRÓ versióó 3.046

2011. szept. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ilyen nem létezik, nem találok ilyet! tudom hogy lehet ilyet csinálni! a haverom megcsinálta! igaz én nem sok vagyok Ő hozzá képest de létezik!

A hülye idióta válaszokat meg nem igazán tudom értékelni!

2011. szept. 19. 19:18
 3/7 anonim ***** válasza:

Na, ezeknek az összetákolt telepítőknek nincs semmi értelme. Az operációs rendszer gyánolásnak inkább hátrányai vannak, mint előnyei.

Ha már rendszer helyreállításról van szó, akkor valami normálisat használj!

[link]

2011. szept. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

első vagyok.

Először is, lehet, hogy létezik.

Azaz biztos.

Viszont, én nem szarakodnék ezekkel a Pistikés XP telepítővel, amire rá van írva hogy FULLEXTRAPRO V10.99, mert tele van felesleges dolgokkal, elrontja az egész gépet, alapból lassú lesz az egész.

Inkább használj tiszta windows-t és rakj fel mindent 1 óra alatt, minthogy feltelepítesz fél óra alatt egy pistikés változatot, aztán meg belátod, hogy a tiszta verziók jobbak.

2011. szept. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem XP-t akarok csinálni hanem egy olyan összeállítást ami programokat amúgy is mindég felteszek pl. nero 8, aimp, power iso, konverterek, tisztítók, winrar, skype, vistamizer, stb szval ilyen alapdogokra gondoltam, az összerakott egyéni XP-ket nem szeretem én sem.
2011. szept. 21. 06:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán megnézted, amit linkeltem? Az Acronis pont arra való, hogy biztonsági mentést csinálj a teljes rendszerről. Tapasztalatból mondom, sokkal jobb megoldás, mint amit te szeretnél.

Az alkalmazás igaz, hogy nem ingyenes, de szvsz az árát megéri.

2011. szept. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
08:11 Nem még nem, dolgom volt de majd megnézem, ilyen programmal nem volt dolgom még soha amúgy.
2011. szept. 22. 07:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!