Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért szaggat a Guitar Hero?...

Miért szaggat a Guitar Hero? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Ismerősöm gépén játszottam vele először, majd az enyémre is felraktuk ugyanazt a programot és ugyanazzal a gitárral nagyon szaggat. Nem mellékes dolog, hogy ismerősömnek pontosan ugyanaz a gépe van, mint nekem és neki tele van mindenféle játékkel, nekem meg csak a Guitar Hero és a Sims3 van rajta. :S Van valami ötletetek? Próbáltam állítgatni, de azt sem tudom mit kellene.

Először arra gondoltam, hogy a vezeték nélküli gitárban merült le az elem, de nem, mert a másik gépen jól megy. Kérem, akinek van valami ötlete segítsen.


2011. szept. 16. 08:41
 1/2 anonim válasza:
Szerintem nagyon poros a videokártyád hűtője és azért szaggat. Barátom így járt a játékokkal. Takarítsd ki és jelezz hogy van e javulás:)
2011. szept. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Márijó666 válasza:
Nekem is hasonló problémám van de nekem a háttérben folyó dolgok nem szaggatnak, csak a note-k (színek). Tehát az előadó karakterek, meg a közönség meg az ilyenek amik a játék közben a háttérben mennek, ezek akadás nélkül mennek, de a legfontosabb meg akad. A színek néha késnek egy kicsit ahogy jönnek lefele. Egyik haverom mondta hogy állítsak a video,audio lag-on ajátékban, de nem értek hozzá szal. gatya
2012. febr. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!