Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan telepítsem fel linuxra...

Hogyan telepítsem fel linuxra az explorert?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a linuxra való explorert, de egy mappánnyi dolgot kaptam, amit nemtudok hovatenni.fogalmam sincs,hogy mit csináljak előbb. valaki segítsen légyszii.
2011. szept. 11. 14:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ember!A linuxra van Firefox, vagy bármilyen más böngésző

miért pont azt a böngészőt akarod feltenni rá, amit a konkureccia saját platformjára fejlesztett ki. (Mellesleg tele hibával, bugokkal, biztonsági résekkel.


Használj Windows alatt Chrome-ot vagy Firefoxot, vagy bármi mást, csak ne Internet Exploder!;)

2011. szept. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Két napig nem bírod Internet Explorer nélkül? Windows-on sem értem mi viszi rá az embereket arra, hogy használják... Addig ott a Firefox, azzal jobban jársz.


És nem a Linux szar, esetleg te nem vagy még óvodás szinten és nem tudod használni.

2011. szept. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Akkor linkelnél nekem valamit, ami nem firefox?
2011. szept. 11. 16:19
 14/17 anonim ***** válasza:

a hiba nem a rendszerben, hanem a USER-ben van, jelen esetben benned, linuxot ugyanis az tud használni, aki tud írni és olvasni, google-t használni

mi bajod van a firefox-al? mi a francért nem jó az neked 2 napig?

2011. szept. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 zsomkovacs ***** válasza:

Na jó... Esetleg kezdhetnénk ott, hogy milyen Linux, mert rohadt sok változata van. Vagy akár egy felületet is mondhatnál...


Mivel *semmi* információt nem kaptunk azon kívül, hogy Linux, felteszem, KDE-t használsz. Ahhoz olvasgasd ezt:

[link]

2011. szept. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk szerintem kb. 95% az esélye, hogy nem KDE-t, hanem Gnome-ot használ, és hiába kérdezed, mert nem tudja mi az. Hiába linkelgetsz neki tananyagot, tanulni nem hajlandó, hiszen aki ért hozzá, annak nincs élete.
2011. szept. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, neked nem az Explorer kell, hanem egy böngésző.

Ha lent és fent is látsz egy sávot, akkor:

az Alkalmazások feliratra kattintva lejön egy menü, onnan kiválasztod az internet/böngésző feliratot, és ott kiválasztasz egy böngészőt. Ugyanolyan könnyű kezelni, mint az Explorert.

2011. szept. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!