Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen program fordít angolról...

Milyen program fordít angolról magyarra hatékonyan?

Figyelt kérdés
A google fordító nem elég hatékony
2011. szept. 9. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:

semmilyen.

Programok nem tudnak normálisan fordítani.

Nem program vagyok, de ingyen, és biztosan jobban csinálom mint egy gép. :D

2011. szept. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
elhiszem hogy jobban csinálod meg köszi h fordítanál de bocs inkább nem egyik dolog nem tul publikus másik dolog elég diszkrét dolog!de azért kössz h felajánlottad!
2011. szept. 9. 18:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, ha nem elég hatékony én úgy szoktam, hogy több fordítóval lefordítom, és ha van elég angol tudásot összeáll az..
2011. szept. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
aha értem!ezt kipróbállom!de sajnos az angol tudásom elég minimális és a szövegben vannak talán szakszavak is!?vagyis hát összetett szöveg ami 1 folyamatsort ír le!
2011. szept. 9. 20:59
 5/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Elhiheted, engem nem érdekelnek a dolgaid, amúgyis anonim az oldal, vagyis minden teljesen privát.

Másik, ahogy írtam, programok nem tudnak hatékonyan fordítani.

Jók szótárnak, elszórakozni vele, meg hasonlók, de hatékonyan fordítani nem tudnak. Emberek fordítanak hatékonyan.

2011. szept. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!