Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 64bites Windows 7 en miért...

64bites Windows 7 en miért nem indul el a Counter Strike 1.6?

Figyelt kérdés
Windows 7 Enterprise 64 bit van a gépemen, és a Counter strike (eredeti steames) elindítom, akkor bejön a háttérépe a játéknak, menük sehol, és a képben bennemaradt a tálca. Próbáltam mindenfélét kompatibilis módokat, 256k színt, 640 felbontás, rendszergazda üzemmód,semmi. Se menük, se játék. Mit lehetne csinálni hogy tudjak játszani vele? Nem ezért vettem meg, hogy ne induljon el :(
2011. szept. 7. 22:00
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
47%
Talán mert a CS.1.6 nem mostani game, nem win7x64-hez lett tervezve. Nem kompatibilisek. Az is lehet hogy a windows-oddal van valami gubanc. Töltsd le a Windows Virtual PC-t és abban próbáld futtatni. /magyarán virtuális gépen/. Vagy rakd újra rendszered.
2011. szept. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Nem kell újra rakni semmit sem, csak állítsd be, hogy kompatibilis módban induljon el. Válaszd ki,hogy windows xp SP3-as módban induljon el. Jobb gomb az ikonjára, majd compatibilty fülön válaszd ki az XP módot, amit írtam, és menni fog. Tesómnál is ez volt a gond.
2011. szept. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
64%
azér nem indl mert szar a windows, küldd vissza szépen a bill géci-nen :D
2011. szept. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
nekem fut rajta Win 7 64 bit ultimate -m van minden fut rajta
2011. szept. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Havernak fut Ultimate-en, nekem is futott Ultimate-en. Valszeg a sok Home Premium-os srácnál is fut. De mondd csak, neked minek Enterprise windows? :D Az cégeknek lett kitalálva...
2011. szept. 8. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Üdv válaszolók! Most próbáltam ki a Windows Virtual XP -n, nagynehezen letöltöttem a steamet, a cst újra a virtual gépre, nagynehezen el is indul, de olyan b**ott lassu, hogy nemjó semmire. Linkelem a szövegem alján a képet, hogy milyen a game amikor elindítom. Vártam fél órát is, de ez a kép maradt, a menük szartak megjelenni. Nemértem mi lehet a baj, a képen xp sp3 módba van futtatva, de ígyis ugyan az a probléma. képtelenség h a legőjabb oprendszeren ne menne el, vagy ne lenne vmi megoldás :/ Régebben ezen a gépen, nonsteames cs volt felrakva, az tökéletesen ment. Most h megvettem steamen, erre a gépre is rá raktam , hogy itt is játszhassak, hát nem jött össze. Miért nem megy el, az EREDETI steames cs, mikor a tört régebben elment? Kérlek segítsetek! [ITT A LINK:] [link]
2011. szept. 8. 21:11
 7/29 anonim ***** válasza:

rakjál fel windows 7 64 ultimatet.

nálam is fut rendesen.

2011. szept. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Frissíts mindent. Oprendszert, Steamet, grafikus meghajtót, Directx-et.
2011. szept. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Oprendszert hogyan tudom frissíteni, mert sokszor aztírja hogy a frissítés telepítése sikertelen, és vmi semmien indokot ír ohzzá. Steameet oké, grafikus meghajtót hogyan? Directx et is megtom. Graf meghajtó a videókártya drivere gondolom; ez van videókari: Intel Express Chipset Family .
2011. szept. 10. 11:12
 10/29 anonim ***** válasza:
Akkor meg telepítsd újra az egészet.
2011. szept. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!