Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » IPhone - iGo megbolondult?

IPhone - iGo megbolondult?

Figyelt kérdés

Üdv!

iPhone 3G-n már több mint egy éve használom az iGo navigációs programot, és soha nem volt vele semmi gond, nagyon szépen odavezényelt mindig, amit megadtam neki.

Néhány hete viszont olyan jelenséget produkál, hogy rendszeresen újratervez, holott én nem tértem el az útitervtől.

Tehát, ha ő mondja, hogy forduljak jobbra, és lefordulok, akkor máris azt hiszi, hogy rossz fele megyek és újratervez. Aztán észbe kap, hogy mégiscsak jó fele megyek és újra újratervez, visszaállítva a helyes útvonalat.

Nagyvárosokban a legbosszantóbb, ahol egy utcán is sok idő múlhat, hogy jó helyen vagyok, vagy sem. Meg nem mehetek 10-20-al ilyenkor, hogy arra várjak, hogy korrigálja magát, ledudálnak az útról miatta:)


Szóval, találkozott már valaki ilyen gonddal? Tud megoldást?

Előre is köszönöm!


2011. szept. 6. 10:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!