Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minecraft opengl hibát ir ki...

Đragon65 kérdése:

Minecraft opengl hibát ir ki mit tegyek?

Figyelt kérdés
Üdv. mindenkinek. Mikor elinditottam a minecraftot mindig kiirja az OpenGL hibát. Windows 7 32 bites OP rendszerem van és fent van a vidi kártya driver. Ha rámeek a vidikártya driver frissitésére azt irja hogy a legfrisseb verzióju van fent. ATI Radeon X1650-es vidikártyám van. pls segitsetek. mit tegyek?
2011. szept. 5. 21:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Elég régi kártya 2010 es s legutolsóbdriverje

probáltad letörölni drivert teljesen? majd viszateni?

ati beálitásoknál ha van opengl ki be kapcsolási lehetoség kapcsold be

directx et frisitsd a javat is

hivatalos oldalukról

1.73 as a minecraft?

2011. szept. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Probáld windows xp kombitibilitás módban futatni

ezel a kártyával csak xp n tesztelték a hivatalos oldalon

2011. szept. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
windows xp-s kompatibilitást probáltam ugy sem jó, legujabb javát felraktam tegnap ugy sem lett jó de a vidi kártya drivert még nem töröltem le megprobálom és ujra felrakom
2011. szept. 6. 13:51
 4/21 anonim ***** válasza:

sikerült?

beálitásnál nicsn opengl bekacsolása?

meg mikor telepited ati drivert ha van opengl koponense legyen bepipálva (nehogy alpból ne tegye fel)

2011. szept. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
nem találom a videokártya drivert a gépen... telepítések és törlésekben nincs benne pedig benne kéne lennie... am win7 alapból felrakja a vidi kártya drivert nem?
2011. szept. 6. 22:11
 6/21 anonim ***** válasza:

Szed le oldalról,legujabat és ted fel

hát windows drivert teszi fel általában csak

de ha van neki hozá, ha van ati beálitod akor valoszinuleg telpiteni kelet (ati piros logoval a beálito olyanra gondolok)

tehát toltsd le és ted fel ati oldaláról a drivert

elég bonyi kikeresni de meg lehet leni

szeríntem vagy nincs fent driver vagy valmi régi windowsos vagy valami baj van vele ha nincs telepitések kozt (windows csak olyat tesz fel hogy legyen kép azt kész)

2011. szept. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Gondolom eszkozkezeloben probáltad frisiteni vagyis windows által a drivert (amit a kérdésben irsz), reméljuk ez van hogy egy vacak windowsos driver es nem atis

és azal jó lesz :)

2011. szept. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
ha eszköz kezelőben rányomok arra hogy illesztő program frissítése akkor azt irja hogy a legfrisebb verzió van fent. ATI logo meg nincs sehol sem :S xpnél volt de itt nincs
2011. szept. 7. 13:58
 9/21 anonim ***** válasza:

[link]


alulra görges le és

Option 1 : Catalyst Software Suite - 95MB


töltsd le és telepitsd

és irj hogy sikerült e mármint letölteni telepiteni menie kéne:) de hogy el e indul játék is

2011. szept. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
köszi töltöm lefele vidi kártya telepitő lemezét megtaláltam de nem engedi felrakni róla a drivert megprobálom ezt amit most linkeltél :D
2011. szept. 7. 21:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!