Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol tudnám letölteni a Harry...

Hol tudnám letölteni a Harry Potter és a főnix rendje című játékot magyar szinkronnal?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Azt szeretném kérdezni hogy Hol tudnám letölteni a Harry Potter és a főnix rendje című játékot magyar szinkronnal pc-re? Azt légyszives ne írjátok hogy torrent oldalakról,google,stb.. Egy órám ment arra hogy kutatom de belefáradtam. Szeretnék kérni egy linket ha lehet torrent legyen ha nem az az sem baj.
2011. szept. 4. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk a rapidsharemediáról, hogy ha tudod használni azt a nyomorult Google-t, de ezek szerint nem tudod.


BTW, néha egy keresésnek tovább kell tartania egy óránál. Miért van az, hogy én első keresésre megtaláltam?

2011. szept. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom használni azt a "Nyomorult" google-t de én gyorsan feladom a dolgokat. Miért próbálkozzak vele ha könnyebben is elérhetem? Légyszives ha elsőre megtaláltad akkor linkeld már be nekem. (Kérlek mond hogy magyar szinkronos!! :))
2011. szept. 5. 14:34
 3/4 anonim válasza:

*****

get torrent file ra kattints ne a nagy download gombra

am ez angol ha magyarul kell tölts le magyarosítót



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. febr. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szüle Sándor válasza:
Ha valakinek van mukodo linkje, akkor nekem is kellene, mert a google nem dobott fel olyat, ami Magyar :( Most toltok egyet, de nem tudom, hogy milyen nyelvu, ha Magyar akkor posztolom a linket!
2019. jún. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!