Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van valami, olyan program ami...

Van valami, olyan program ami windows 7-re kompatibilissá teszi a régi játékokat, progamokat?

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
DOSBox, és virtuális gépen bármilyen más operációs rendszer is futtatható. Aminek már pixel shader kell, az megy Win7-en is.
2011. aug. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Játékoknál elég lehet egy emulátor is (dosbox például).

Programok esetén pedig virtuális operációs rendszerként való futtatáskor biztos hogy el fognak indulni, hiszen az adott op.rendszer környezetének megfelelő virtuális beállításokat tudsz használni. Ez nem lesz hatással a Win7-re, hiszen a másik operációs rendszer egy külön ablakban fut (Oracle Virtualbox vagy Vmware Player/Workstation).

2011. aug. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
D-Fend
2011. aug. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én Vmware-n akartam starcraftozni, de egyrészt nem stretchelte a játékot (640x480-as ablakban), másrészt 100%-ra terhelte a procit (hiába csak egy magot engedélyeztem.
2011. aug. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Főleg hogy a Starcraft az összes winen megy, ha másképp nem, kompatibilitási módban.
2011. aug. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!