Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet Neroval DVDt írni?

Hogy lehet Neroval DVDt írni?

Figyelt kérdés
Szóval AVI fájlt szeretnék kiírni DVDre. Viszont nem tudom, hogy melyikkel csináljam. Van olyan h Nero Express amiben van h "Adat DVD" meg "DVD Videó Fájlok" és van a Nero Burning ROM amiben meg "DVD-ROM (ISO). Melyik lenne jobb amivel letudnám játszani DVD lejátszón?
2011. aug. 27. 10:17
 1/4 legendavagyok01 ***** válasza:

Ha konvertálás nélkül akarod kiírni, akkor sima adat írás.

Ha lezárod a lemezt, akkor később már nem tudsz írni rá, ha még lenne is hely rajta. Ha pedig a többmenetes írást választod, mert később mér írnál rá, azt nem mindegyik asztali lejátszó tolerálja.

Ha pedig avi-ból dvd-video-t akarsz csinálni, akkor Nero Vision Express

*****

Így. Bár a szöveg angol, de a képek alapján is egyértelmű.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. aug. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Jenci ***** válasza:
Ha az asztali lejátszód divx-es,akkor a Nero Express-el kell kiírni adat dvd-ként.
2011. aug. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rámentem az adat DVDre viszont ott kiírta h "aktuális író" "Image Recorder DVD" és "E: Pioneer DVD-RW.." Itt melyikre menjek? Bocsi h ennyire nem értem de még csak most írok először
2011. aug. 27. 11:47
 4/4 legendavagyok01 ***** válasza:
E: Pioneer DVD-RW
2011. aug. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!