Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért csinálja ezt a World of...

Miért csinálja ezt a World of Warcraft?

Figyelt kérdés

Feltelepítettem, már éppen elindítottam, és akkor 15 GIGABÁJTOT akart letöletni. De miért? 15 GB szabad hely nincs a gépen! :(

Ja, és a Runes of Magic is olyan jó, mint a World of Warcraft? Érdemes felrakni azt, ha a WoW nem indul el?


2011. aug. 27. 09:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert a WoW nagy játék és törődnek vele. Ha eredetin akarsz játszani, akkor biza le kell töltened azt a 15GB-t. Runes of Magic? Soha nem hallottam róla, és kérlek egy ilyen kis noname játékot (de még a Metin2t, Aiont se) hasonlítsd a WoWhoz, tudniillik 2006 óta letaszíthatatlan az MMORPG játékok csúcsáról. 11 millió ember fizet azért, hogy játszhasson vele, meg még minimum ennyi törtszervezik, sőt, szerintem sokkal több.
2011. aug. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kár :(

Igen, egyetértek veled, hogy a WoW szuper, sőt gyönyörű grafikával, storyval és alappal rendelkezik, de sajnos akkor sincs 15 GB szabad helyem :( Nem baj, ha egyszer lesz egy modernebb gépem, mindenképp felrakom. Köszi a választ!

2011. aug. 27. 12:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!